XXV Bieg Jaćwingów stylem dowolnym wygrał Litwin Siomonas Narvydas.Litwin dystans 20 kilometrów stylem dowolnym pokonał w czasie 59 minut i 24 sekund.Drugie miejsce w OPEN zajął kolejny zawodnik z Litwy Marijus Rindzevicius, jego czas to 1 godzina i 20 sekund.Tylko dwóch sekund zabrakło do drugiego stopnia podium zawodnikowi Hubala Białystok Kacprowi Janowskiemu.
W biegu głównym, także dystans 20 kilometrów stylem dowolnym,wśród pań tryumfowała Aneta Ciborowska z Pisza, przed Anną Roczniak z Hubala Białystok.

Dystans 10 kilometrów łyżwą wygrał Krzysztof Małkiński z Hubala Białystok w czasie 29:23 minuty.
Drugie miejsce na tym dystansie zajął Bastian Ciborowski z ULKS Łoś Gołdap, trzecia lokata dla Karola Rusiłowicza z Puszczy Supraśl.
W kategorii kobiet najlepsza okazała się Iga Wilczewska z Łosia Gołdap, przed Katarzyną Roczniak z Puszczy Supraśl i Anną Rochalską z Start Malawicze.
WYNIKI 10km F         WYNIKI 20km F

Szczególne gratulacje redakcja chciała złożyć za ukończenie biegu dwóm zawodnikom, a mianowicie Piotrowi Beczowi 14-stemu  w biegu głównym i Robertowi Sadowskiemu (14 w biegu na 10km, pierwszy wśród leśników).Gratulacje od szefa skipol-a Kuby Cieślara z którym obaj panowie biegali w SMS Zakopane i AZS Zakopane.Pozdrawiamy.