27.02.2009,Szymocice,III Bieg na nartach o Puchar Wójta Gminy Nędza.Ponieważ jesteśmy po to, żeby propagować biegi narciarskie w kraju (min.oczywiście) zamieszamy wyniki wszystkich zawodów jakie otrzymujemy.W dniu 27.02.2009 odbył się III Bieg na nartach o Puchar Wójta Gminy Nędza. Wystartowała liczna grupa zapaleńców narciarskich z śląska. Zawody rozegrane zostały w trudnych warunkach śniegowych na pętli 1800m stylem klasycznym w dwóch kategoriach mężczyzn i jednej kobiet. W kategorii kobiet na dystansie 5km zwyciężyła Dominika Bielecka przed Sabiną Śpiewak i Kornelią Niewiadomską. W kategorii mężczyzn do 45 lat na dystansie 10km zwyciężył Kazimierz Grycman przed Krzysztofem Skorupą i Bogusławem Nosalem. Powyżej 45 lat wygrał Janusz Magiera, przed Piotrem Porębskim i Stanisławem Kłyś.wyniki w załączniku