5.A. Gąsienica10

Kombinacja Norweska

uniwersjada

Uniwersjada: Adam Cieślar ze złotem, brązowy Szczepan Kupczak [WYNIKI]

Adam Cieślar powtórzył wyniki z poprzedniego sezonu i został ponownie Mistrzem Uniwersjady 2015 w kombinacji norweskiej. To nie koniec polskiej zdobyczy, Szczepan Kupczak wywalczył dzisiaj brązowy medal.

Komentarzy: 2

2015-01-26 15:46

Po ekspansji kobiecych skoków narciarskich nadchodzi w Polsce czas kombinatorek. A dokładniej jednej, przecierającej szlak Anny Twardosz. - Fajnie jest być tą pierwszą – przyznaje uczennica szczyrkowskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

2015-01-26 14:56

Niemiec Eric Frenzel chyba na dobre zadomowił się na najwyższym stopniu podium. Wygrał właśnie drugi konkurs w japońskim Sapporo oraz piąte zawody z rzędu.

2015-01-24 10:23

Trwa zwycięska passa Erica Frenzela. Świeżo upieczony zwycięzca drugiej edycji Nordic Combined TRIPLE wygrał właśnie pierwszy konkurs rozgrywany w japońskim Sapporo.

Komentarzy: 3

2015-01-23 09:51

W Falun w miniony weekend rozegrano zawody Pucharu Kontynentalnego w Kombinacji Norweskiej. W zawodach wzięła udział czwórka naszych reprezentantów Michał Gut-Chowaniec, Michał Pytel, Kacper Kupczak i Jan Łowisz.