5.A. Gąsienica10

Kombinacja Norweska

wantulok

Wyniki zawodów Lotos Cup w kombinacji norweskiej w Szczyrku

Dziś w Szczyrku odbyły się biegi do kombinacji norweskiej, które zakończyły 3. edycję zawodów LOTOS Cup. Kombinatorzy norwescy startowali w sześciu kategoriach.

2015-03-01 21:30

Do ostatnich metrów toczyła się dzisiaj walka o zwycięstwo w sprincie drużynowym. Ostatecznie jednak Francuzi zdołali obronić tytuł wywalczony na poprzednich Mistrzostwach Świata.

Komentarzy: 3

2015-02-28 20:45

Dziś w Falun został rozegrany ostatni indywidualny konkurs w kombinacji norweskiej. Po skokach na skoczni HS 134 zawodnicy zmierzyli się ze sobą w biegu na 10 km metodą Gundersena. Zawody wygrał Bernhard Gruber.

2015-02-26 20:23

Nasi kombinatorzy przegrali z chorobą. „Start był niemożliwy”

- Szczepan i Adam od poniedziałku są na antybiotyku – tłumaczy nieobecność polskich kombinatorów w konkursie na dużej skoczni trener Jan Klimko. Dla Polaków mistrzostwa już się zakończyły.

Komentarzy: 4

2015-02-26 11:53

Konkurs indywidualny Pucharu Kontynentalnego w Klingenthal wygrał Jarl Magnus Riiber. Najlepiej z Polaków spisał się Paweł Słowiok zajmując 36. miejsce.

2015-02-22 22:47

Drużyna Niemiec w składzie: Tino Edelmann, Fabian Riessle, Johannes Rydzek i Eric Frenzel utrzymała pierwsze miejsce zajmowane po skokach i zdobyła złote medale rozgrywanych w Falun Mistrzostw Świata. Medal srebrny wywalczyli Norwegowie, brąz dla Francji.