Kto z reprezentacji Polski zaskoczył Cię najbardziej pozytywnie w tym sezonie?

Wyniki: Biegi narciarskie świat

Kowalczyk_Justyna_Facebook

Drugie miejsce Justyny Kowalczyk w Saariselce! [WYNIKI]

Bieg na 5km stylem klasycznym rozgrywany w fińskiej Saariselce wygrała wschodząca gwiazda austriackich biegów narciarskich – Teresa Stadlober. Drugie miejsce zajęła Justyna Kowalczyk, trzecie lokata dla Anny Schevchenko reprezentującej Kazachstan. Najlepszy wśród panów na dystansie 10km okazał się Francuz Maurice Manificat.

2017-11-17 16:25

Pierwsze oficjalne zawody FIS z udziałem naszej kadry A biegaczy narciarskich rozegrano dzisiaj w szwedzkim Galivare. Bieg pań na dystansie 5 kilometrów stylem dowolnym wygrała zawodniczka gospodarzy Charlotte Kalla, u panów triumfował... Evgeniy Below.

Komentarzy: 3

2017-11-17 16:15

Norweska inauguracja w Beitostoelen dla Marit Bjoergen i Martina Johnsruda Sundby’ego!

Podczas norweskiej inauguracji sezonu w Beitostoelen w rywalizacji kobiet  Marit Bjoergen nie pozostawiła rywalkom złudzeń, bieg na 10km stylem klasycznym kobiet wygrała z przewagą blisko 30 sekund. W biegu mężczyzn na 15km „klasykiem” poziom czołówki był bardziej wyrównany.

2017-11-17 15:09

Wczoraj, to jest w sobotę 11 listopada i dziś, 12 listopada, równolegle z zawodami FIS w Olos również pod egidą Międzynarodowej Federacji Narciarskiej rozegrano zawody w szwedzkiej Bruksvalarnie. W państwie trzech koron zawodnicy rywalizowali w biegach dystansowych stylem dowolnym i sprintach także popularną  „łyżwą”.

2017-11-12 20:03

Dziś w ramach przedsezonowego sprawdzaniu pod egidą FIS w fińskim Muonio Panie i Panowie rywalizują w biegach stylem dowolnym na 10 i 15 kilometrów. Niestety słabiej niż w piątek i sobotę wypadła Justyna Kowalczyk, która znalazła się w drugiej dziesiątce.