Przejdź do treści
skipol.plNumer jeden w biegach narciarskich
Rankingi: biegi masowe26 stycznia 2015

Ranking Skipol-a numer 4/2015, na pierwszych dwóch miejscach Liga Małopolska

ranking skipola, najwieksze biegi w Polsce

Kolejny już czwarty w tym sezonie Ranking Skipol-a czyli klasyfikacja zawodów w biegach narciarskich według ilości zawodników. Na prowadzeniu dwie edycje Ligi Małopolskiej, oraz Bieg na Igrzyska z Jakuszyc.

 

W ubiegłym tygodniu rozegrano drugą edycję Ligi Małopolskiej SZS  w Zakopanem, dwa biegi z cyklu Bieg Na Igrzyska w Jakuszycach, Red Bull Bieg Zbójników w Białce Tatrzańskiej, trzeci bieg cyklu Salomon Nordic Sunday w Jakuszycach i pierwszy bieg na północy Polski w tym sezonie Puchar Bieguna Zimna w Szelmencie.

Najwięcej zawodników 307 dotarło do mety drugiej Ligi Małopolskiej w Zakopanem. Dwukrotnie prawie 300 zawodników ukończyło biegi Biegu na Igrzyska w Jakuszycach, rozgrywane także na Polanie zawody Salomon Nordic Sunday także pobiły własny rekord.

W Rankingu klasyfikujemy już 26 biegów narciarskich.

 

RANKING SKIPOL-a 4/2015

 

Organizatorom zainteresowanym klasyfikowaniem swojego biegu w Rankingu Skipola przypominamy, że warunkiem klasyfikowania biegu jest przysłanie nam komunikatu/zapowiedzi biegu oraz wyników.

 

/KaCe/

 

Dokument z wynikami

PDFranking Skipola 2014-15_(4)_26012015.pdfPobierzOtwórz w nowej karcie

Twoja przeglądarka nie wyświetla PDF-ów bezpośrednio na stronie.

Otwórz dokument „ranking Skipola 2014-15_(4)_26012015.pdf
sklep XC-SKI.PL narty biegowe, nartorolki

Udostępnij

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Komentarze są anonimowe. Redakcja nie odpowiada za treści czytelników.