Przejdź do treści
skipol.plNumer jeden w biegach narciarskich
Biegi: Polska5 lutego 2014

Bieg na Igrzyska w ponownie w Tomaszowie Lubelskim, 7 i 8 lutego biegamy klasykiem [AKTUALIZACJA 2 ]

BNI 2013

Wszytkich z pewnością zaskoczy ta wiadomość - w najbliższy piątek i sobotę BNI odbędzie się w Tomaszowie Lubelskim na trasie Siwej Doliny. Obydwa biegi zostaną rozegrane stylem klasycznym.

 

NEWS (05.02.2014): Organizator zawodów z Tomaszowa Lubelskiego - Waldemar Kołcun - podtrzymuje wczorajsze zapewnienia dotyczące stylu przeprowadzenia biegów. Według jego opinii i oczekiwania środowiska, oba powinny się odbyć klasykiem. Dodaje jednak, że ostateczna decyzja przysługuje głównemu organizatorowi zawodów firmie Ak-pol.

 

Pierwszego dnia zostaną rozegrane biegi ze startu wspólnego, drugiego dystanse ze startem interwałowym. Ponieważ zawody są jednocześnie eliminacjami do ZOOM Śląsk 2014, a dotychczasowe biegi były rozgrywane stylem dowolnym, organizatorzy podjęli decyzję o rozegraniu zawodów stylem klasycznym.

 

Wyjaśnienie dotyczace stylu rozgrywania zawodów: Organizatorzy z Tomaszowa Lubelskiego zaproponowali i podtrzymują, że obydwa biegi chcą przeprowadzić klasykiem. Taka informacja została przesłana firmie Ak-pol głownemu organizatorowi BNI.Komunikat zwrotny obejmował jednak dwa style biegów. Nieporozumienie zostanie wyjaśnione do jutra do godz.12.00 - powiedział skipol-owi Paweł Żółkiewski w imieniu organizatorów w Tomaszowie Lubelskim.

 

W chwili obecnej ns Siwej Dolinie jest przygotowana 2,5 kilometrowa pętla.

 

KOMUNIKAT

 

/KaCe/

Dokument z wynikami

PDFBNI_tomaszow_2014(2).pdfPobierzOtwórz w nowej karcie

Twoja przeglądarka nie wyświetla PDF-ów bezpośrednio na stronie.

Otwórz dokument „BNI_tomaszow_2014(2).pdf
sklep XC-SKI.PL narty biegowe, nartorolki

Udostępnij

Komentarze (9)

  • Klasykowiec2014-02-04 20:08:07
    Niesamowite!
  • TAR2014-02-04 20:41:12
    A co z Pucharem Podlasia jeszcze nie został odwołany. A jak wiem w regulaminie ZOOM jest napisane że wyniki kwalifikacji powinny być podane na 10 dni przed terminem rozegrania zawodów a jak na razie nie są odwołane. Czy znowu regulaminy mamy w .
  • fan2014-02-04 20:48:52
    coś komunikat nie wchodzi, jakiś błąd.
  • Łyżwiarz2014-02-04 20:51:21
    To biegamy klasykiem czy łyżwą i klasykiem bo w komunikacie jest łyżwa i klasyk ^^
  • Kuba_skipol2014-02-04 21:06:36
    Prezes LOZN Waldemar Kołcun jasno stwierdził obydwa dni biegamy klasykiem, komunikat do poprawy!
  • kibicka2014-02-04 21:17:25
    Na stronie LOZN czyli gospodarza biegów jest klasyk a drugiego dnia łyżwa. Chyba wiedzą do czego bedą trasy przygotowywac:))
  • Kuba_skipol2014-02-04 21:29:05
    W rozmowie telefonicznej z portalem Waldemar Kołcun stwierdził: Dotychczasowe cztery biegi BNI były rozgrywane dowolnym, w tym dwa w Tomaszowie, teraz wyrównamy rywalizacje i obydwa biegi będą klasykiem. Tyle
  • kibicka2014-02-04 22:10:44
    to OK. Zeby tylko sprostowali informacje na stronie LOZN. Tak, aby kluby wiedzialy jaki sprzet zabierac.
  • DB2014-02-04 23:28:37
    Dobry pomysł w obliczu zamieszania z pogodą w tym sezonie.. choć nieco w ostatniej chwili.
    Pozdrowienia dla gospodarzy!

Dodaj komentarz

Komentarze są anonimowe. Redakcja nie odpowiada za treści czytelników.