Przejdź do treści
skipol.plNumer jeden w biegach narciarskich
Wyniki: biegi Polska9 marca 2011

URSZULA ŁĘTOCHA I KONRAD MOTOR NAJLEPSI W JUNIOR B.

Urszula Łetocha (FOTO) KS Śnieżka Karpacz/SMS Karpacz i Konrad Motor UKS Regle Kościelisko/SMS Zakopane triumfowali w biegu na 5km stylem klasycznym rozgrywanym w ramach finałowych zawodów cyklu Polbank Cup.Ula Łętocha okazała się o 1min 25,8sek lepsza od sklasyfikowanej na drugim miejscu Sabiny Śpiewak MKS Wodzisław Śląski/SMS Szczyrk.Na trzecim miejscu ze stratą 1min 26,9sek została sklasyfikowana Dominika Hulawy MKS Istebna/SMS Szczyrk.4 miejsce wywalczyła Paula Socha MKS Halicz Ustrzyki Dolne/SMS Zakopane, 5 była Dominika Bielecka MKS Wodzisław Śląski, a 6 Magdalena Czusz MULKS Tomaszów Lubelski/SMS Zakopane.Wśród chłopców triumfował Konrad Motor o 7,5sek wyprzedzając Andrzeja Pradziada LKS Poroniec/SMS Zakopane i o 16,1sek Krzysztofa Kukuczkę NKS Trójwieś Beskidzka.Na 4 miejscu uplasował się Mariusz Dziadkowiec-Michoń KS Śnieżka Karpacz/SMS Karpacz, 5 miejsce wywalczył Robert Bieda UKS Sołtysianie Stare Bystre, a 6 był Dawid Piszór KS Obidowiec Obidowa/SMS Zakopane.Wyniki w załączniku

Autor: huk
Źródło: w

Dokumenty z wynikami (2)

PDFJakuszyce 9.03.2011 5km CL juniorB.pdfPobierzOtwórz w nowej karcie
PDFJakuszyce 9.03.2011 5km CL juniorkaB.pdfPobierzOtwórz w nowej karcie
sklep XC-SKI.PL narty biegowe, nartorolki

Udostępnij

Komentarze (12)

  • bobi12342011-03-09 17:01:42
    WIELU ZAWODNIKÓW Z CZOŁÓWKI POMYLIŁO TRASY:( NA TAK WAŻNEJ IMPREZIE NIE POWINNO SIĘ TO WYDARZYĆ.KTO ZAWINIŁ???
  • admin2011-03-09 19:06:17
    Niestety nie wiemy.To raczej sprawa do organizatorów.
  • sprinter2011-03-10 00:10:35
    hmmm tak oglądam sobie klasyfikację generalna POLBANK CUP i zastanawiam się jak to jest z tymi juniorkami B... zawodniczki startujące na EYOWF w Libercu dostały po 100pkt bonifikaty chociaż wiadomo ze nie wszystkie byłyby ex aequo pierwsze w biegu które musiały opuścić z powodu wyjazdu na tą imprezę(100pkt przysługuje za wygraną w jednym biegu)... w dodatku jedna z zawodniczek która brała udział w MŚJ jak i w EYOWF dostała w sumie 200pkt bonifikaty, a mało tego dostała dodatkowe 5pkt za nie wiadomo za co ażeby mogła nie tylko wskoczyć w klasyfikacji generalnej na podium żeby dostać stypendium oraz żeby się zrównać z druga zawodniczką w klasyfikacji generalnej... a co z zawodniczkami które pracowały bardzo ciężko cały rok i które startowały we wszystkich biegach i we wszystkich edycjach?? Najbardziej mi chodzi o Panią Śpiewak która rewelacyjnie spisywała się w wszystkich biegach (jedyna z czołowej 6 która zaliczyła wszystkie biegi) edycji Polbank Cup (bieg na igrzyska) i co teraz? jak dziewczyna ma się nastawiać do biegania?? jaki przykład dają organizatorzy tej imprezy karając taka dobra zawodniczkę brakiem stypendium?? chcą pokazać że mimo iż będą wygrywać to nic z tego nie będą mieli?? owszem tym dziewczynom należą się dodatkowe punkty (eyowf) ale adekwatne do ich wyników oraz nie do Biegu na igrzyska (czy też polbank cup) tylko do pucharu polski bo jak mi sie wydaje to są dwie różne klasyfikacje... oraz bez przesady dodawanie tych głupich 5pkt za nic... to jest porażka organizatorów oraz PZN że pozwalają na rozbój w biały dzień ... a w ogóle niech firma AK-POL odpuści sobie organizowanie imprez o których nie mają zielonego pojęcia.... bo to jest śmiech na sali co się dzieje na tych zawodach które oni organizują... pozdrowienia dla "pana" Sławka z firmy AK-POL który udaje szefa a jest zwykłym palantem który nie ma zielonego pojęcia o organizowaniu zawodów i tylko wprowadza niepotrzebny zamęt ;) to tyle z mojej strony dziękuje dobranoc ;)
  • admin2011-03-11 12:50:52
    Sprawa dodawania punktów przez organizatorów jest sprawą organizatora.Proszę jednak o wyjaśnienie dodatkowych 5 punktów, nie bardzo wiemy o co chodzi.
  • sprinter2011-03-11 16:55:29
    Przepraszam z tymi 5pkt, według moich obliczeń, które sprawdzałem kilkakrotnie te 5pkt nie dawało mi spokoju... korzystałem z wiadomości strony onet.pl i tam pomylili się w obliczaniu punktów, później zostało to sprostowane przy ostatecznym rankingu. Przepraszam za zamieszanie... Pozdrawiam ;)
  • demotywator2011-03-11 21:19:47
    No wczas ten cały Sławek to ładny miszczu:D
    Sprinter normalnie cała prawda.....
  • Grupa PZU2011-03-12 15:28:22
    W Polsce nigdy nic nie było sprawiedliwe i też chyba nigdy nie będzie:)
  • edzio2011-03-12 21:10:11
    Nie ma się co denerwować, te zawody pozostawiają wiele do życzenia. Chłopy z akpolu próbują coś stworzyć ale jeszcze muszą się dużo uczyć. Być może kiedyś im się uda przeprowadzić dobre zawody. Zdecydowanie za dużo edycji tych zawodów, powinno być zaliczane z wszystkich edycji kilka najlepszych biegów. Kto to jest ten pan S?. Oprócz tego muszą zmienić to meni, chyba że chcą na zawodach sportowych faszerować dzieci chemią.
  • admin2011-03-13 13:46:45
    Punkt 10 regulaminu Biegu Na Igrzyska:
    Organizator zastrzega sobie prawo ostatecznej interpretacji regulaminu.
  • sprinter2011-03-14 21:10:47
    czyli tak zwana samowolka ;) Welcome to Poland ;) ... więc po co ten cały regulamin jak i tak może on zostać zinterpretowany jak komu się podoba i tak aby ktoś faworyzowany wygrał... to lepiej byłoby już przed sezonem rozdać medale żeby inni nie musieli się męczyć ... szkoda nerwów.....

    Pozdrawiam ;)
  • admin2011-03-16 08:41:16
    Z drugiej strony, nie można interpretować czegoś czego nie ma.
    W regulaminie nie ma słowa o ewentualnych absencjach i dodawaniu punktów.Dlatego też, wg mnie nie można ineterpretować zapisu ....którego po prostu nie ma.
  • sprinter2011-03-17 14:43:30
    można mieć jedynie nadzieje że są jacyś dobrzy ludzie którzy staraja sie aby cała ta sytuacja została wyjasniona... Bo szkoda żeby zawodnikom przez takie sytuacje odechciewało sie biegania przez co moga zmarnować sie talenty.... Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Komentarze są anonimowe. Redakcja nie odpowiada za treści czytelników.